TAG Heuer Aquaracer Professional 200 Chronograph
TAG HEUER Aquaracer Professional 200 on merkin merellinen mallisto, joka on suunniteltu kestäväksi sekä päivittäiskäyttöön että vesiharrastuksiin.
Tämän Aquaracer Professional 200 -kellon halkaisija on 40 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Musta taulu ja malliston tunnusomainen hammastettu kehä antavat kellolle vahvan urheilullisen luonteen, vesitiiviys on 200 metriä ja koneistona toimii sveitsiläinen kvartsikronografi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
TAG HEUER Aquaracer Professional 200 on merkin merellinen mallisto, joka on suunniteltu kestäväksi sekä päivittäiskäyttöön että vesiharrastuksiin.
Tämän Aquaracer Professional 200 -kellon halkaisija on 40 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Musta taulu ja malliston tunnusomainen hammastettu kehä antavat kellolle vahvan urheilullisen luonteen, vesitiiviys on 200 metriä ja koneistona toimii sveitsiläinen kvartsikronografi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
| Tuotemerkki | Tag Heuer |
|---|---|
| Timanttisten tuotekoodi | 0230-30796 |
| Kenelle | Miehille |
| Tuotenumero | CBP1110.BA0627 |
| Materiaali | Teräs |
| Koko | 40mm |
| Vesitiiviys | 200m (660ft) |
| Kellotaulu | Musta sunray |
| Lasi | Safiirilasi |
| Kuoren halkaisija | 40 mm |
| Vari | Musta |
| Rannekkeen väri | Teräs |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Teräsranneke |
| Koneisto | Quartz |
| Kaliiperi | Calibre 5040.B Quartz Chronograph |
| Tuotemallisto | Aquaracer Professional 200 |



