TAG Heuer Aquaracer Professional 200
TAG HEUER Aquaracer Professional 200 Calibre 5 -versio yhdistää malliston merellisen luonteen ja sveitsiläisen automaattikoneiston.
Tämän Aquaracer Professional 200 -kellon halkaisija on 40 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Vihreä taulu antaa kellolle erottuvan, modernin sävyn, vesitiiviys yltää 200 metriin ja koneistona toimii sveitsiläinen Calibre 5 -automaattikoneisto.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
TAG HEUER Aquaracer Professional 200 Calibre 5 -versio yhdistää malliston merellisen luonteen ja sveitsiläisen automaattikoneiston.
Tämän Aquaracer Professional 200 -kellon halkaisija on 40 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Vihreä taulu antaa kellolle erottuvan, modernin sävyn, vesitiiviys yltää 200 metriin ja koneistona toimii sveitsiläinen Calibre 5 -automaattikoneisto.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
| Tuotemerkki | Tag Heuer |
|---|---|
| Timanttisten tuotekoodi | 0255-18062 |
| Kenelle | Miehille |
| Tuotenumero | WBP2115.BA0627 |
| Materiaali | Teräs |
| Koko | 40mm |
| Vesitiiviys | 200m (660ft) |
| Kellotaulu | Vihreä |
| Lasi | Safiirilasi |
| Kuoren halkaisija | 40 mm |
| Vari | Vihreä |
| Rannekkeen väri | Teräs |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Teräsranneke |
| Koneisto | Automaattikoneisto |
| Kaliiperi | Calibre 5 |
| Käyntivara | noin 38 tuntia |
| Tuotemallisto | Aquaracer Professional 200 |



