TAG Heuer Aquaracer Professional 200
TAG HEUER Aquaracer Professional 200 on merkin merellinen mallisto, joka on rakennettu kestämään vesi- ja sukelluskäyttöä.
Tämän Aquaracer Professional 200 -kellon halkaisija on 40 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Musta taulu ja yksisuuntaisesti pyörivä kehä jatkavat malliston urheilullista linjaa, vesitiiviys on 200 metriä ja koneistona toimii tarkka sveitsiläinen kvartsimekanismi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
TAG HEUER Aquaracer Professional 200 on merkin merellinen mallisto, joka on rakennettu kestämään vesi- ja sukelluskäyttöä.
Tämän Aquaracer Professional 200 -kellon halkaisija on 40 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Musta taulu ja yksisuuntaisesti pyörivä kehä jatkavat malliston urheilullista linjaa, vesitiiviys on 200 metriä ja koneistona toimii tarkka sveitsiläinen kvartsimekanismi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
| Tuotemerkki | Tag Heuer |
|---|---|
| Timanttisten tuotekoodi | 0215-30697 |
| Kenelle | Miehille |
| Tuotenumero | WBP1110.BA0627 |
| Materiaali | Teräs |
| Koko | 40mm |
| Vesitiiviys | 200m (660ft) |
| Kellotaulu | Musta sunray |
| Lasi | Safiirilasi |
| Kuoren halkaisija | 40 mm |
| Vari | Musta |
| Rannekkeen väri | Teräs |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Teräsranneke |
| Koneisto | Quartz |
| Kaliiperi | Quartz |
| Tuotemallisto | Aquaracer Professional 200 |



