TAG Heuer Aquaracer Professional 200
TAG HEUER Aquaracer Professional 200 -mallisto on suunniteltu vesiharrastajille ja se yhdistää teknisen toimivuuden urheilulliseen muotoiluun.
Tämän Aquaracer-kellon halkaisija on 40 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Harmaa taulu antaa kellolle hillityn modernin sävyn perinteisempien värivaihtoehtojen rinnalla, vesitiiviys yltää 200 metriin ja koneistona toimii sveitsiläinen kvartsimekanismi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
TAG HEUER Aquaracer Professional 200 -mallisto on suunniteltu vesiharrastajille ja se yhdistää teknisen toimivuuden urheilulliseen muotoiluun.
Tämän Aquaracer-kellon halkaisija on 40 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Harmaa taulu antaa kellolle hillityn modernin sävyn perinteisempien värivaihtoehtojen rinnalla, vesitiiviys yltää 200 metriin ja koneistona toimii sveitsiläinen kvartsimekanismi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
| Tuotemerkki | Tag Heuer |
|---|---|
| Timanttisten tuotekoodi | 0215-30632 |
| Kenelle | Miehille |
| Tuotenumero | WBP1111.BA0627 |
| Materiaali | Teräs |
| Koko | 40mm |
| Vesitiiviys | 200m (660ft) |
| Kellotaulu | Hopea sunray |
| Lasi | Safiirilasi |
| Kuoren halkaisija | 40 mm |
| Vari | Harmaa |
| Rannekkeen väri | Teräs |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Teräsranneke |
| Koneisto | Quartz |
| Kaliiperi | Quartz |
| Tuotemallisto | Aquaracer Professional 200 |



