TAG Heuer Aquaracer Professional 200
TAG HEUER Aquaracer Professional 200 Solargraph yhdistää sukelluskellon perinteet ja aurinkoenergiaan perustuvan modernin koneistoteknologian.
Tämän Aquaracer Solargraph -kellon halkaisija on 40 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Sininen taulu ja malliston tunnistettava kehäkuviointi antavat kellolle merellisen ilmeen, vesitiiviys on 200 metriä ja koneistona toimii TH50-00 Solar -aurinkokoneisto.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
TAG HEUER Aquaracer Professional 200 Solargraph yhdistää sukelluskellon perinteet ja aurinkoenergiaan perustuvan modernin koneistoteknologian.
Tämän Aquaracer Solargraph -kellon halkaisija on 40 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Sininen taulu ja malliston tunnistettava kehäkuviointi antavat kellolle merellisen ilmeen, vesitiiviys on 200 metriä ja koneistona toimii TH50-00 Solar -aurinkokoneisto.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
| Tuotemerkki | Tag Heuer |
|---|---|
| Timanttisten tuotekoodi | 0270-30853 |
| Kenelle | Miehille |
| Tuotenumero | WBP1113.BA0000 |
| Materiaali | Teräs |
| Koko | 40mm |
| Vesitiiviys | 200m (660ft) |
| Kellotaulu | Sininen sunray |
| Lasi | Safiirilasi |
| Kuoren halkaisija | 40 mm |
| Vari | Sininen |
| Rannekkeen väri | Teräs |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Teräsranneke |
| Koneisto | Solargraph (aurinkokenno) |
| Kaliiperi | Calibre TH50-00 |
| Käyntivara | noin 10 kuukautta |
| Tuotemallisto | Aquaracer Professional 200 |



