TAG Heuer Aquaracer Professional 200
TAG HEUER Aquaracer Professional 200 -mallistossa on naisten ranteelle sopivia versioita, joissa malliston ominaisuudet on tuotu pienempään kokoon.
Tämän naisten Aquaracer-kellon halkaisija on 30 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Musta taulu ja malliston tunnistettavat hammastukset säilyvät myös tässä koossa, vesitiiviys yltää 200 metriin ja koneistona toimii tarkka sveitsiläinen kvartsimekanismi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
TAG HEUER Aquaracer Professional 200 -mallistossa on naisten ranteelle sopivia versioita, joissa malliston ominaisuudet on tuotu pienempään kokoon.
Tämän naisten Aquaracer-kellon halkaisija on 30 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Musta taulu ja malliston tunnistettavat hammastukset säilyvät myös tässä koossa, vesitiiviys yltää 200 metriin ja koneistona toimii tarkka sveitsiläinen kvartsimekanismi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
| Tuotemerkki | Tag Heuer |
|---|---|
| Timanttisten tuotekoodi | 0115-18158 |
| Kenelle | Naisille |
| Tuotenumero | WBP1410.BA0622 |
| Materiaali | Teräs |
| Koko | 30mm |
| Vesitiiviys | 200m (660ft) |
| Kellotaulu | Musta sunray |
| Lasi | Safiirilasi |
| Kuoren halkaisija | 30 mm |
| Vari | Musta |
| Rannekkeen väri | Teräs |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Teräsranneke |
| Koneisto | Quartz |
| Kaliiperi | Quartz |
| Tuotemallisto | Aquaracer Professional 200 |



