TAG Heuer Autavia
TAG HEUER Autavia -malliston nimi syntyy sanoista AUTomobile ja AVIAtion, ja sen juuret ulottuvat 1930-luvun moottoriurheilu- ja lentäjäkelloihin.
Tässä Autavia Heritage -kellossa on 42 mm:n ruostumaton teräskotelo ja musta taulu. Vesitiiviys on 100 metriä, ja koneistona toimii merkin oma Calibre Heuer 02 -manufaktuuriautomaattikoneisto, jonka käyntivara on noin 80 tuntia.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
TAG HEUER Autavia -malliston nimi syntyy sanoista AUTomobile ja AVIAtion, ja sen juuret ulottuvat 1930-luvun moottoriurheilu- ja lentäjäkelloihin.
Tässä Autavia Heritage -kellossa on 42 mm:n ruostumaton teräskotelo ja musta taulu. Vesitiiviys on 100 metriä, ja koneistona toimii merkin oma Calibre Heuer 02 -manufaktuuriautomaattikoneisto, jonka käyntivara on noin 80 tuntia.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
| Tuotemerkki | Tag Heuer |
|---|---|
| Timanttisten tuotekoodi | 0230-14977 |
| Kenelle | Miehille |
| Tuotenumero | CBE2110.BA0687 |
| Materiaali | Teräs |
| Koko | 42mm |
| Vesitiiviys | 100m (330ft) |
| Kellotaulu | Musta |
| Lasi | Safiirilasi |
| Kuoren halkaisija | 42 mm |
| Vari | Musta |
| Rannekkeen väri | Teräs |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Teräsranneke |
| Koneisto | Automaattikoneisto |
| Kaliiperi | Calibre Heuer 02 |
| Käyntivara | noin 80 tuntia |
| Tuotemallisto | Autavia |



