TAG Heuer Autavia
TAG HEUER Autavia -mallisto kuuluu merkin urheilullisten kellojen joukkoon ja yhdistää ilmailun ja autoilun perinnön klassisen Heuer-aikakauden hengessä.
Tämän Autavia COSC -kellon halkaisija on 42 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Lämmin ruskea taulu ja keraaminen kehä erottavat sen sukulaismalleistaan, vesitiiviys on 100 metriä ja koneistona toimii kronometrisertifioitu Calibre 5 (COSC) -automaattikoneisto.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
TAG HEUER Autavia -mallisto kuuluu merkin urheilullisten kellojen joukkoon ja yhdistää ilmailun ja autoilun perinnön klassisen Heuer-aikakauden hengessä.
Tämän Autavia COSC -kellon halkaisija on 42 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Lämmin ruskea taulu ja keraaminen kehä erottavat sen sukulaismalleistaan, vesitiiviys on 100 metriä ja koneistona toimii kronometrisertifioitu Calibre 5 (COSC) -automaattikoneisto.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
| Tuotemerkki | Tag Heuer |
|---|---|
| Timanttisten tuotekoodi | 0255-10855 |
| Kenelle | Miehille |
| Tuotenumero | WBE5114.EB0173 |
| Materiaali | Teräs |
| Koko | 42mm |
| Vesitiiviys | 100m (330ft) |
| Kellotaulu | Ruskea savu |
| Lasi | Safiirilasi |
| Kuoren halkaisija | 42 mm |
| Vari | Ruskea |
| Rannekkeen väri | Teräs |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Teräsranneke |
| Koneisto | Automaattikoneisto |
| Kaliiperi | Calibre 5 COSC |
| Käyntivara | noin 38 tuntia |
| Tuotemallisto | Autavia |



