TAG Heuer Carrera
TAG HEUER Carrera tuo malliston ikonisen kilpa-aikaperinteen pienempään, hillittyyn kokoluokkaan.
Tämän Carrera 36 -kellon halkaisija on 36 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Mustalla opaliinilla viimeistelty taulu antaa pinnalle pehmeän syvyyden, vesitiiviys on 50 metriä ja koneistona toimii tarkka sveitsiläinen kvartsimekanismi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
TAG HEUER Carrera tuo malliston ikonisen kilpa-aikaperinteen pienempään, hillittyyn kokoluokkaan.
Tämän Carrera 36 -kellon halkaisija on 36 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Mustalla opaliinilla viimeistelty taulu antaa pinnalle pehmeän syvyyden, vesitiiviys on 50 metriä ja koneistona toimii tarkka sveitsiläinen kvartsimekanismi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
| Tuotemerkki | Tag Heuer |
|---|---|
| Timanttisten tuotekoodi | 0110-15352 |
| Kenelle | Naisille |
| Tuotenumero | WBG1311.FT6116 |
| Materiaali | Teräs |
| Koko | 36mm |
| Vesitiiviys | 100m (330ft) |
| Kellotaulu | Musta |
| Lasi | Safiirilasi |
| Kuoren halkaisija | 36 mm |
| Vari | Musta |
| Rannekkeen väri | Ruskea |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Nahkaranneke |
| Koneisto | Quartz |
| Kaliiperi | Quartz |
| Tuotemallisto | Carrera |



