TAG Heuer Carrera
TAG HEUER Carrera sai nimensä legendaarisesta Carrera Panamericana -kilpailusta, ja mallisto on noussut yhdeksi merkin klassikoista.
Tämän Carrera Calibre 5 -kellon halkaisija on 41 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Selkeä taulujako ja toiminnallinen luettavuus jatkavat malliston perinnettä, vesitiiviys on 100 metriä ja koneistona toimii sveitsiläinen Calibre 5 -automaattikoneisto.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
TAG HEUER Carrera sai nimensä legendaarisesta Carrera Panamericana -kilpailusta, ja mallisto on noussut yhdeksi merkin klassikoista.
Tämän Carrera Calibre 5 -kellon halkaisija on 41 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Selkeä taulujako ja toiminnallinen luettavuus jatkavat malliston perinnettä, vesitiiviys on 100 metriä ja koneistona toimii sveitsiläinen Calibre 5 -automaattikoneisto.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
| Tuotemerkki | Tag Heuer |
|---|---|
| Timanttisten tuotekoodi | 0255-30419 |
| Kenelle | Miehille |
| Tuotenumero | WBN2011.FC6484 |
| Materiaali | Teräs |
| Koko | 41mm |
| Vesitiiviys | 100m (330ft) |
| Kellotaulu | Hopea sunray |
| Lasi | Safiirilasi |
| Kuoren halkaisija | 41 mm |
| Vari | Hopea |
| Rannekkeen väri | Ruskea |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Nahkaranneke |
| Koneisto | Automaattikoneisto |
| Kaliiperi | Calibre 5 |
| Käyntivara | noin 38 tuntia |
| Tuotemallisto | Carrera |



