TAG Heuer Formula 1
TAG HEUER Formula 1 -mallisto vie eteenpäin merkin moottoriurheilullista perintöä ja on rakennettu kestämään päivittäistä käyttöä.
Tässä Formula 1 -kellossa on 43 mm:n ruostumaton teräskotelo ja huomiota herättävä keltainen taulu. Kronografitoiminto mahdollistaa sekuntitason ajanoton, vesitiiviys on 200 metriä ja koneistona toimii tarkka sveitsiläinen kvartsikronografi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
TAG HEUER Formula 1 -mallisto vie eteenpäin merkin moottoriurheilullista perintöä ja on rakennettu kestämään päivittäistä käyttöä.
Tässä Formula 1 -kellossa on 43 mm:n ruostumaton teräskotelo ja huomiota herättävä keltainen taulu. Kronografitoiminto mahdollistaa sekuntitason ajanoton, vesitiiviys on 200 metriä ja koneistona toimii tarkka sveitsiläinen kvartsikronografi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
| Tuotemerkki | Tag Heuer |
|---|---|
| Timanttisten tuotekoodi | 0230-18053 |
| Kenelle | Miehille |
| Tuotenumero | CAZ101AG.BA0842 |
| Materiaali | Teräs |
| Koko | 43mm |
| Vesitiiviys | 200m (660ft) |
| Kellotaulu | Antrasiitti keltaisin yksityiskohdin |
| Lasi | Safiirilasi |
| Kuoren halkaisija | 43 mm |
| Vari | Harmaa |
| Rannekkeen väri | Teräs |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Teräsranneke |
| Koneisto | Quartz |
| Kaliiperi | Quartz Chronograph |
| Tuotemallisto | Formula 1 |



