TAG Heuer Formula 1
TAG HEUER Formula 1 on merkin urheilullinen perusmallisto, joka ammentaa muotoilunsa moottoriurheilun maailmasta.
Tämän Formula 1 -kellon halkaisija on 43 mm, kotelo ruostumatonta terästä ja taulu erottuvan oranssi. Vesitiiviys yltää 200 metriin, kronografitoiminto antaa väliajat sekunnin tarkkuudella ja koneistona toimii sveitsiläinen kvartsikronografi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
TAG HEUER Formula 1 on merkin urheilullinen perusmallisto, joka ammentaa muotoilunsa moottoriurheilun maailmasta.
Tämän Formula 1 -kellon halkaisija on 43 mm, kotelo ruostumatonta terästä ja taulu erottuvan oranssi. Vesitiiviys yltää 200 metriin, kronografitoiminto antaa väliajat sekunnin tarkkuudella ja koneistona toimii sveitsiläinen kvartsikronografi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
| Tuotemerkki | Tag Heuer |
|---|---|
| Timanttisten tuotekoodi | 0230-18043 |
| Kenelle | Miehille |
| Tuotenumero | CAZ101AH.BA0842 |
| Materiaali | Teräs |
| Koko | 43mm |
| Vesitiiviys | 200m (660ft) |
| Kellotaulu | Antrasiitti oranssein yksityiskohdin |
| Lasi | Safiirilasi |
| Kuoren halkaisija | 43 mm |
| Vari | Harmaa |
| Rannekkeen väri | Teräs |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Teräsranneke |
| Koneisto | Quartz |
| Kaliiperi | Quartz Chronograph |
| Tuotemallisto | Formula 1 |



