TAG Heuer Link
TAG HEUER Link tunnetaan ergonomisesta, käden myötäisesti istuvasta S-lenkkirannekkeestaan, ja mallisto on yksi merkin pisimpään valmistetuista linjoista.
Tämän Link-kellon halkaisija on 41 mm, ja kotelo sekä ranneke ovat ruostumatonta terästä. Hopeinen taulu antaa kellolle hillityn juhlavan ilmeen, vesitiiviys on 100 metriä ja koneistona toimii sveitsiläinen Calibre 5 -automaattimekanismi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
TAG HEUER Link tunnetaan ergonomisesta, käden myötäisesti istuvasta S-lenkkirannekkeestaan, ja mallisto on yksi merkin pisimpään valmistetuista linjoista.
Tämän Link-kellon halkaisija on 41 mm, ja kotelo sekä ranneke ovat ruostumatonta terästä. Hopeinen taulu antaa kellolle hillityn juhlavan ilmeen, vesitiiviys on 100 metriä ja koneistona toimii sveitsiläinen Calibre 5 -automaattimekanismi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
| Tuotemerkki | Tag Heuer |
|---|---|
| Timanttisten tuotekoodi | 0255-14935 |
| Kenelle | Miehille |
| Tuotenumero | WBC2111.BA0603 |
| Materiaali | Teräs |
| Koko | 41mm |
| Vesitiiviys | 100m (330ft) |
| Kellotaulu | Harmaa opaliini |
| Lasi | Safiirilasi |
| Kuoren halkaisija | 41 mm |
| Vari | Harmaa |
| Rannekkeen väri | Teräs |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Teräsranneke |
| Koneisto | Automaattikoneisto |
| Kaliiperi | Calibre 5 |
| Käyntivara | noin 38 tuntia |
| Tuotemallisto | Link |



