Tudor Black Bay 41 sininen kehä
TUDOR Black Bay ammentaa muotoilunsa merkin 1950-luvun sukelluskelloperinteestä ja yhdistää vintage-estetiikan moderniin in-house-koneistoon.
Tässä Black Bay 41 -kellossa on 41 mm:n teräskotelo, musta kellotaulu Tudorin tunnusomaisin lumihiutaleosoittimin ja yksisuuntaisesti kääntyvä teräskehä sinisellä alumiinikiekolla. Koneistona Tudorin oma kaliiperi MT5602 (COSC-sertifioitu), käyntivara noin 70 tuntia, vesitiiviys 200 metriä. Niitattu teräsranneke.
Tämä Tudor Black Bay 41 sininen kehä -kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on ollut esittelykäytössä myymälässämme, mutta on fyysisesti käyttämätön ja alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen. Lahden Kellokeskus antaa kellolle 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
TUDOR Black Bay ammentaa muotoilunsa merkin 1950-luvun sukelluskelloperinteestä ja yhdistää vintage-estetiikan moderniin in-house-koneistoon.
Tässä Black Bay 41 -kellossa on 41 mm:n teräskotelo, musta kellotaulu Tudorin tunnusomaisin lumihiutaleosoittimin ja yksisuuntaisesti kääntyvä teräskehä sinisellä alumiinikiekolla. Koneistona Tudorin oma kaliiperi MT5602 (COSC-sertifioitu), käyntivara noin 70 tuntia, vesitiiviys 200 metriä. Niitattu teräsranneke.
Tämä Tudor Black Bay 41 sininen kehä -kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on ollut esittelykäytössä myymälässämme, mutta on fyysisesti käyttämätön ja alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen. Lahden Kellokeskus antaa kellolle 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
| Tuotemerkki | Tudor |
|---|---|
| Timanttisten tuotekoodi | 0255-14459 |
| Kenelle | Miehille |
| Tuotenumero | M79230B-0008 |
| Materiaali | Teräs |
| Koko | 41mm |
| Vesitiiviys | 200m |
| Kellotaulu | Musta |
| Lasi | Safiirilasi |
| Kuoren halkaisija | 41 mm |
| Vari | Musta |
| Rannekkeen väri | Teräs |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Teräsranneke |
| Koneisto | Automaatti |
| Kaliiperi | MT5602 |
| Käyntivara | 70h |
| Tuotemallisto | Black Bay |



