Tudor Black Bay
TUDOR Heritage Black Bay -linja ammentaa muotoilunsa valmistajan klassisesta sukelluskelloperinteestä, ja Dark-versio tuo siihen kokomustan, hillityn luonteen.
Tämän Black Bay Dark -kellon halkaisija on 41 mm, ja kotelo on viimeistelty PVD-pinnoitetulla teräksellä. Musta taulu ja kehä antavat kellolle yhtenäisen tumman ilmeen, vesitiiviys on 200 metriä ja koneistona toimii TUDOR:n oma manufaktuurikaliiperi MT5602 (COSC).
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
TUDOR Heritage Black Bay -linja ammentaa muotoilunsa valmistajan klassisesta sukelluskelloperinteestä, ja Dark-versio tuo siihen kokomustan, hillityn luonteen.
Tämän Black Bay Dark -kellon halkaisija on 41 mm, ja kotelo on viimeistelty PVD-pinnoitetulla teräksellä. Musta taulu ja kehä antavat kellolle yhtenäisen tumman ilmeen, vesitiiviys on 200 metriä ja koneistona toimii TUDOR:n oma manufaktuurikaliiperi MT5602 (COSC).
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
| Tuotemerkki | Tudor |
|---|---|
| Timanttisten tuotekoodi | 0255-14458 |
| Kenelle | Miehille |
| Tuotenumero | M79230DK-0007 |
| Materiaali | Teräs |
| Koko | 41mm |
| Vesitiiviys | 200m |
| Kellotaulu | Musta |
| Lasi | Safiirikristalli |
| Kuoren halkaisija | 41mm |
| Vari | Musta |
| Rannekkeen väri | Musta |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Nahka |
| Koneisto | Automaatti |
| Kaliiperi | MT5602 (COSC) |
| Käyntivara | 70h |
| Tuotemallisto | Black Bay |



