TAG Heuer Aquaracer Professional 200
TAG HEUER Aquaracer -mallisto yhdistää naisten versioissa urheilullisen luonteen ja juhlavan viimeistelyn.
Tämän naisten Aquaracerin halkaisija on 30 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Taulu on viimeistelty helmiäisellä, ja indeksien tilalla on 12 timanttia. Vesitiiviys yltää 200 metriin ja koneistona toimii sveitsiläinen kvartsimekanismi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
TAG HEUER Aquaracer -mallisto yhdistää naisten versioissa urheilullisen luonteen ja juhlavan viimeistelyn.
Tämän naisten Aquaracerin halkaisija on 30 mm ja kotelo ruostumatonta terästä. Taulu on viimeistelty helmiäisellä, ja indeksien tilalla on 12 timanttia. Vesitiiviys yltää 200 metriin ja koneistona toimii sveitsiläinen kvartsimekanismi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
| Tuotemerkki | Tag Heuer |
|---|---|
| Timanttisten tuotekoodi | 0115-18159 |
| Kenelle | Naisille |
| Tuotenumero | WBP1416.BA0622 |
| Materiaali | Teräs |
| Timantit | 12 timanttia, 0,117 ct |
| Koko | 30mm |
| Vesitiiviys | 200m (660ft) |
| Kellotaulu | Helmiäinen |
| Lasi | Safiirilasi |
| Kuoren halkaisija | 30 mm |
| Vari | Valkoinen |
| Rannekkeen väri | Teräs |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Teräsranneke |
| Koneisto | Quartz |
| Kaliiperi | Quartz |
| Tuotemallisto | Aquaracer Professional 200 |



