TAG Heuer Autavia
TAG HEUER Autavia ammentaa muotoilunsa Heuerin 1960-luvun moottoriurheilu- ja lentäjäkelloista ja on yksi merkin tunnistettavimmista urheilukellomallistoista.
Tämän Autavia COSC -kellon halkaisija on 42 mm, kotelo ruostumatonta terästä ja taulu syvänsininen. Vesitiiviys yltää 100 metriin, ja koneistona toimii kronometrisertifioitu Calibre 5 (COSC) -automaattimekanismi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
TAG HEUER Autavia ammentaa muotoilunsa Heuerin 1960-luvun moottoriurheilu- ja lentäjäkelloista ja on yksi merkin tunnistettavimmista urheilukellomallistoista.
Tämän Autavia COSC -kellon halkaisija on 42 mm, kotelo ruostumatonta terästä ja taulu syvänsininen. Vesitiiviys yltää 100 metriin, ja koneistona toimii kronometrisertifioitu Calibre 5 (COSC) -automaattimekanismi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
| Tuotemerkki | Tag Heuer |
|---|---|
| Timanttisten tuotekoodi | 0255-10856 |
| Kenelle | Miehille |
| Tuotenumero | WBE5116.EB0173 |
| Materiaali | Teräs |
| Koko | 42mm |
| Vesitiiviys | 100m (330ft) |
| Kellotaulu | Sininen |
| Lasi | Safiirilasi |
| Kuoren halkaisija | 42 mm |
| Vari | Sininen |
| Rannekkeen väri | Teräs |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Teräsranneke |
| Koneisto | Automaattikoneisto |
| Kaliiperi | Calibre 5 COSC |
| Käyntivara | noin 38 tuntia |
| Tuotemallisto | Autavia |



