TAG Heuer Link
TAG HEUER Link tunnetaan käden myötäisesti istuvasta S-lenkkirannekkeestaan, ja naisten Link tuo malliston tunnusmerkit pienempään kokoon.
Tämän naisten Link-kellon halkaisija on 29 mm, ja kotelo sekä ranneke ovat ruostumatonta terästä. Mustan taulun indekseissä loistaa 0,08 karaatin yhteispainoiset timantit, vesitiiviys on 100 metriä ja koneistona toimii sveitsiläinen kvartsimekanismi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
TAG HEUER Link tunnetaan käden myötäisesti istuvasta S-lenkkirannekkeestaan, ja naisten Link tuo malliston tunnusmerkit pienempään kokoon.
Tämän naisten Link-kellon halkaisija on 29 mm, ja kotelo sekä ranneke ovat ruostumatonta terästä. Mustan taulun indekseissä loistaa 0,08 karaatin yhteispainoiset timantit, vesitiiviys on 100 metriä ja koneistona toimii sveitsiläinen kvartsimekanismi.
Tähän kelloon Lahden Kellokeskus antaa 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
Tämä kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on fyysisesti uusi, alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen, mutta luokiteltu käytetyksi edustusoikeuden päättymisen vuoksi.
| Tuotemerkki | Tag Heuer |
|---|---|
| Timanttisten tuotekoodi | 0115-15402 |
| Kenelle | Naisille |
| Tuotenumero | WJ1318.BA0572 |
| Materiaali | Teräs |
| Timantit | 0,08 ct |
| Koko | 29mm |
| Vesitiiviys | 200m (660ft) |
| Kellotaulu | Musta helmiäinen |
| Lasi | Safiirilasi |
| Kuoren halkaisija | 27 mm |
| Vari | Musta |
| Rannekkeen väri | Teräs |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Teräsranneke |
| Koneisto | Quartz |
| Kaliiperi | Quartz |
| Tuotemallisto | Link |



