Tudor Black Bay 36 sininen
TUDOR Black Bay 36 on linjan hillitympi, monikäyttöinen versio, jonka 36 mm:n koko sopii niin miehille kuin naisille. Se yhdistää Black Bay -perinnön ja arkikäyttöön sopivan eleganssin.
Tässä Black Bay 36 -kellossa on 36 mm:n teräskotelo, sininen kellotaulu lumihiutaleosoittimin ja kiinteä, sileä kiillotettu teräskehä. Koneistona automaattinen kaliiperi T600, käyntivara noin 38 tuntia, vesitiiviys 150 metriä. Satinoitu teräsranneke.
Tämä Tudor Black Bay 36 sininen -kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on ollut esittelykäytössä myymälässämme, mutta on fyysisesti käyttämätön ja alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen. Lahden Kellokeskus antaa kellolle 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
TUDOR Black Bay 36 on linjan hillitympi, monikäyttöinen versio, jonka 36 mm:n koko sopii niin miehille kuin naisille. Se yhdistää Black Bay -perinnön ja arkikäyttöön sopivan eleganssin.
Tässä Black Bay 36 -kellossa on 36 mm:n teräskotelo, sininen kellotaulu lumihiutaleosoittimin ja kiinteä, sileä kiillotettu teräskehä. Koneistona automaattinen kaliiperi T600, käyntivara noin 38 tuntia, vesitiiviys 150 metriä. Satinoitu teräsranneke.
Tämä Tudor Black Bay 36 sininen -kello kuuluu Lahden Kellokeskuksen Pre-Owned -valikoimaan. Kello on ollut esittelykäytössä myymälässämme, mutta on fyysisesti käyttämätön ja alkuperäisessä laatikossaan ja papereineen. Lahden Kellokeskus antaa kellolle 12 kuukauden takuun, ja kellon mukana toimitetaan aitoustodistus.
| Tuotemerkki | Tudor |
|---|---|
| Kenelle | Unisex |
| Tuotenumero | M79500-0004 |
| Materiaali | Teräs |
| Koko | 36mm |
| Vesitiiviys | 150m |
| Kellotaulu | Sininen |
| Lasi | Safiirilasi |
| Kuoren halkaisija | 36 mm |
| Vari | Sininen |
| Rannekkeen väri | Teräs |
| Kuoren muoto | Pyöreä |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Ranneke | Teräsranneke |
| Koneisto | Automaatti |
| Kaliiperi | T600 |
| Käyntivara | 38h |
| Tuotemallisto | Black Bay |



